22 Mart 2012 Perşembe

NE GÜNDÜ BE!!!

Aslında eklediğim fotoğrafın yazacaklarım ile hiç bir bağlantısı yok ama fotoyu çok beğendim o yüzden koymak istedim. Maksat bloğa renk gelsin :))

Bugünün anlam ve önemine gelecek olursak, sanat işi zor işmiş arkadaş. Bu arada bahsettiğim sanat, reklam sanatı. Malumunuz 3 ay sonra iş arayan bir reklamcı olarak bugün bitirme projemizin reklam filmini ve viralini çektik. İlk çekim pazardaydı (Bornova Pazarı). Yemediğimiz laf, işitmediğimiz cümle kalmadı. Tamam elinde kamera, mikrofon kimi görse millet bir laf atarda ne bileyim, zor olan işi iki katı zorlaştırdılar. Hangi kanaldan geliyorsunuz abla? Bizi de çekmeden geçmeyin ama ayıp ediyorsunuz bea! Çek çek şu balıkları çekk! Tezgahın önünden çekilsenize!!! Allahtan şansımız yaver gitti ve güç bela çekimleri hallettik. Yine de eğlenceli geçti çünkü. Özellikle gözleme yapan teyzeler çok şekerlerdi :))) Tek yardımımız dokunsun bea, sorun siz ben cevaplarım :)) Bu arada sorumuzda "Eşlerinize bulaşık yıkatmak için hangi yolları izlersiniz?"di. Tabi genelinin cevabı ne yaparsam yapayım kocam bulaşık yıkamaz kiydi :S

Sonuç olarak zor ve yorucu bir günün ardından eve gelip ayaklarını uzatması gibisi yokmuş. Tek temennim şu dönemi sağ selamet bitirmek. Amin :)


                                                                               Reklamcı Olacak Ben...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder